Angajez Asistent Manager Relocare Timisoara

Responsabilitati:

Activitati de secretariat
Evidenta si intocmirea documentelor administrative
Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
Gestionarea portofolilui de clienti si colaboratori
Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor
Program de lucru 6 ore.
Recrutarea angajatilor.

Cerinte:

Minim studii medii, diploma de Bacalaureat
Cunostinte de utilizare PC (MS Office: Word, Excel, PowerPoint)
Abilitati de comunicare si relationare
Capacitate de invatare si adaptare la schimbari
Abilitati de organizare si planificare
Orientare catre rezultate

Oferim:

Mediu de lucru placut
Pachet salarial atractiv 3000 lei + alte bonusuri
Oportunitati de dezvoltare personala
Chirie in Timisoara platita.

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC.VEST.SRL pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC.VEST.SRL pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are SC.VEST.SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?