Cliveti Robert

Angajez frizer canin

  • Cliveti Robert
Salariu
2.500 LEI

Salonul de cosmetica și frizerie canina și felina Pet4Carla Galați angajează groomer cu experienta. Oferim salariu fix + procent din încasări.
Candidatul ideal: experienta în domeniu, iubitor și răbdător cu animalele, comunicare ușoară cu oamenii.
Descrierea jobului: Groomerii noștri fac programări, tund cu mașina și foarfeca cu sau fără model, spala caini și pisici, taie gheare, curata urechi/ochi, videaza glande, curățenie la locul de munca.
Oferim echipament profesional, portofoliu de clienți, mediu de lucru plăcut cu o echipă prietenoasa, programări tot timpul anului, forme legale de angajare, creștere salariala raportata la volumul de munca și calitatea serviciului prestat, colegi prietenoși. Relații la -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Cliveti Robert pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Cliveti Robert pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Cliveti Robert locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?