angajez Inginer Topograf

nespecificat

Candidatul ideal

absolvent studii de specialitate , experienta in domeniu, cunostinte pentru lucru cu statia totala , echipament GPS - cunostinte AUTOCAD, TOPOLT, MS OFFICE - spirit organizatoric, disciplinat si orientat spre rezultat - posibilitate de deplasare pe teren.

Descrierea jobului

Executarea masuratorilor in vederea realizarii schitelor si planurilor topografice
Lucrari topografice pentru trasarea pe teren a proiectelor
Calcule si verificari de volume de umplutura si excavatie
Realizarea planurilor de amplasament cu sau fara curbe de nivel

SUNTEM O COMPANIE ROMANEASCA, CU CAPITAL PRIVAT, IN CONTINUA CRESTERE SI DEZVOLTARE CE DORIM SA NE EXTINDEM SI SA ATRAGEM ALATURI DE NOI OAMENI VALOROSI, CU AMBITIE SI DETERMINARE IN TOT CEEA CE FAC.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la David Topored Light S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la David Topored Light S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are David Topored Light S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă David Topored Light S.R.L. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?