Maria Bivolaru

Angajez personal femei si barbati laborator panificatie

  • Maria Bivolaru
Salariu
2.500 LEI

Angajez personal femei si barbati pentru munca in domeniul alimentatie - comert: laborator de panificatie - prajituri - fursecuri + manipulare materie prima

Manipulant Marfuri

Descrierea postului de manipulant marfuri:
- incarcarea, descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit;
- verificarea marfurilor sosite in depozit;
- etichetarea marfurilor;
- manipularea, asezarea si aranjarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente;
- asigura pastrarea materialelor pe sortimente, tipuri si dimensiuni, in conditii corespunzatoare;
- pregatirea marfurilor pentru expediere;
- eliberarea marfurilor conform documentelor;
- verificarea livrarilor;
- participa la inventarierea marfurilor din gestiune;
- asigura integritatea stocului de produse din depozit.

Cerinte manipulant marfa:
- capacitate de planificare si organizare;
- abilitate de lucru in echipa;
- creativitate si spirit de initiativa;
- permis de conducere categoria B, poate face si vanzari

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Maria Bivolaru pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Maria Bivolaru pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Maria Bivolaru locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?