Iulian ParaTrans

Angajez sofer cat. B+E pentru transport international

  • Iulian ParaTrans
Salariu
970 EUR

Angajam:
*SOFER cat. B+E pentru transport international de colete, persoane si masini pe platforma.
Cerinte:
- detinerea permisului de conducere de cel putin 1 an
- experienta de condus in afara tarii
- experienta tractari platforme
- bune abilitati de comunicare
- organizare
- proptitudine
Responsabilitati:
- colectarea, incarcarea si transportarea coletelor
- respectarea legilor rutiere in vigoare
Beneficii:
- posibilitate de crestere personala
- mediu de lucru dinamic
- salariu atractiv + bonusuri in functie de cursa
PERSOANA NECALIFICATA detinator de permis cat B sau B+E.
Cerinte:
- ingrijire parc auto si spatiu de lucru
Beneficii:
- salariu atractiv
C.V. pe [email protected]
sau pe WatsApp la -ascuns-

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Iulian ParaTrans pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Iulian ParaTrans pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Iulian ParaTrans locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?