Alin

Angajez sofer profesionist cu experienta pentru cisterna

  • Alin
Salariu
2.300 EUR

Am nevoie sa detii:

· certificat ADR ( cisterne ) - Optional

· card Tahograf

· atestat marfa

· permis auto cu categoriile C+E

· vorbitor de engleza basic

Descrierea jobului

Salariul+Diurna =2300 Euro/luna

-Transportul extern este asigurat si platit de catre firma cu avionul sau autocar

-Curse: Spania - Franta ,Benelux, Germania, Italia cu retur către Spania

-Cursele 70 % sunt fixe

-Camion : Renault T480 (euro6)

-Dotari: frigider, sistem de navigare, telefon

-Angajarea se face pe Romania si se lucreaza 8 săptămâni cu 2 săptămâni pauza.

Se oferă cazare când se ajunge la pauza de 45H-36H sau 24H in Spania

Pentru mai multe detalii la telefon sau whatsap +4-ascuns-sau +34642220863

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Alin pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Alin pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Alin locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?