Angular developer

Vino și alătură-te echipei noastre de specialiști IT creativi care dezvoltă și întrețin aplicații pentru unul dintre clienții noștri internaționali din industria ospitalității. Căutăm un dezvoltator Angular cu experiență care să lucreze la un proiect recent început. Cei angajați vor proiecta și dezvolta o aplicație B2B receptivă bazată pe web.

Arta dezvoltării software este realizată prin fiecare membru individual al echipelor noastre într-un mediu de lucru stimulant și îmbogățitor.

Cerințe

  • Experiență practică în dezvoltarea de aplicații web front-end folosind: Angular 10+, Bootstrap, implementarea hărților Leaflet prin Angular, TypeScript, CSS3 și HTML5
  • Detaliu și orientare către utilizator
  • Cunoștințe bune de limba engleză (vorbit și scris)

Responsabilitati

  • Analiza, proiectarea si dezvoltarea cu tehnologiile mentionate mai sus.
  • Estimarea efortului pentru sarcinile proprii.
  • Comunicare cu clientul in limba engleza.
  • Raportarea activitatilor desfasurate.

Beneficii

  • Program de lucru relativ flexibil
  • Atmosfera de lucru deschisă și relaxată, comunicarea și schimbul de cunoștințe între membrii echipei sunt foarte încurajate
  • Posibilitatea de a lucra cu cele mai noi tehnologii și instrumente de management de proiect, precum și de a obține cunoștințe practice despre procesele mature de dezvoltare a software-ului
  • Implicarea în proiecte internaționale complexe pentru jucători mari de pe piețele globale
  • Salariu atractiv
  • Bonusuri financiare și recompense pentru munca de înaltă calitate în proiecte complexe și provocatoare
  • Conditii de munca atractive
  • Posibilitate de dezvoltare a carierei (formare, oportunități de dezvoltare a carierei și certificare, de asemenea)
  • Luarea în considerare a capacităților individuale, a vârstei sau a perioadei de timp petrecute de membrul echipei în companie nu este o constrângere
  • Legături deschise cu conducerea de top pentru orice fel de aspecte profesionale sau personale
  • Alte beneficii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ArtSoft Consult pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ArtSoft Consult pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ArtSoft Consult locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?