Brigitta | PLUS FILADELFIA AUTOSERVICE SRL

Anunt recrutare electrician auto

  • Brigitta | PLUS FILADELFIA AUTOSERVICE SRL
Salariu
Salariu confidenţial

Servoplus Filadelfia Autoservice angajează electrician auto!

Așteptăm CV-ul dvs la email: [email protected] sau pe whatsapp: -ascuns-
Locația : Sintereag, str. Principală nr. 315

Cerințe:
Certificat de calificare în meseria de electrician auto;
Cunostințe de utilizare a calculatorului și întelegerea soft-urilor de diagnoză;
Abilități de lucru individual și în echipă
Dorință de a învăța

Responsabilități:
Constată defecțiunile și stabilește necesarul de piese pentru reparație;
Execută reparația pe baza devizului și a documentației și urmărește finalizarea ei;
Efectuează diagnoza și constată defecțiunile suplimentare;
Efectuează reparații în regim de depanare

Beneficii:
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Prima de Craciun si Pasti;
Zile libere și ajutoare sociale pentru evenimente familiale deosebite;
Traininguri de specialitate;
Posibilități de dezvoltare profesională

Te așteptăm să te alături echipei noastre!

*Program de lucru 8-16:30

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Brigitta | PLUS FILADELFIA AUTOSERVICE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Brigitta | PLUS FILADELFIA AUTOSERVICE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Brigitta | PLUS FILADELFIA AUTOSERVICE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Brigitta | PLUS FILADELFIA AUTOSERVICE SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?