Application Engineer II

Alăturați-vă liderului din industrie pentru a proiecta următoarea generație de descoperiri

. Viitorul este ceea ce facem.

Când vă alăturați Honeywell, deveniți un membru al echipei noastre globale de gânditori, inovatori, visători și realizatori care fac lucrurile care fac viitorul. Asta înseamnă să schimbăm modul în care zburăm, să alimentem avioanele într-un mod ecologic, să păstrăm clădirile inteligente și în siguranță și chiar să facem posibilă respirația pe Marte.

Lucrul la Honeywell nu înseamnă doar dezvoltarea unor lucruri interesante. De aceea, toți angajații noștri beneficiază de acces la oportunități dinamice de carieră în diferite domenii și industrii.

Ești gata să ne ajuți să facem viitorul?

Faceți parte dintr-o echipă care proiectează, dezvoltă și integrează funcții de aplicații extrem de complexe în cadrul organizației Honeywell HBT. Veți participa la dezvoltarea și certificarea funcționalității produsului în mai multe programe. Acest lucru vă va permite să susțineți noi produse, procese, standarde sau planuri operaționale în cadrul strategiilor de afaceri ale organizației, cu un impact direct asupra rezultatelor generale ale unității/funcției de afaceri.

Responsabilitati
  • Codare software
  • Integrare
  • Verificare si validare
  • Certificarea software-ului
  • Test
  • Definiția cerințelor
  • Relații Clienți
  • Proiectarea sistemului de dezvoltare bazată pe modele
  • Recenzii
Calificări
  • Licență în Aerospațial, Sisteme, Inginerie Electrică
  • Înțelegerea ciclului de viață al dezvoltării software
  • Cunoașterea practicilor de management al configurației software
  • Echipă și colaborare diversificată și globală
  • Fiind o persoană creativă
  • Transmiți cu talent chiar și mesaje subtile sau complexe în mod clar, în funcție de subiect și audiență.
  • Găsiți echilibrul corect între cerere și capacitate atunci când stabiliți prioritățile organizației.
  • Oameni care iau constant inițiativa de a duce lucrurile la bun sfârșit
  • Oameni care sunt auto-motivați și capabili să lucreze cu puțină supraveghere
  • Abilități avansate de vorbire și scriere în engleză
Noi oferim
  • O cultură care încurajează incluziunea, diversitatea și inovația
  • Formare specifică pieței și dezvoltare personală continuă
  • Oportunități de creștere în carieră
  • Lideri cu experiență pentru a vă sprijini dezvoltarea profesională
  • Mediu de lucru internațional
Dacă acesta este rolul tău de vis, atunci ne-ar plăcea să auzim de la tine.

Suntem un angajator cu șanse egale și prețuim diversitatea în compania noastră. Nu facem discriminări în funcție de rasă, religie, culoare, origine națională, sex, orientare sexuală, vârstă, stare civilă, statut de veteran sau statut de handicap.

Ne vom asigura că persoanelor cu dizabilități li se oferă acomodare rezonabilă pentru a participa la procesul de solicitare a unui loc de muncă sau la interviu, pentru a îndeplini funcții cruciale ale locului de muncă și pentru a primi alte beneficii și privilegii de angajare. Vă rugăm să ne contactați pentru a solicita cazare.

Informații suplimentare
  • ID POST: HRD182341
  • Categorie: Inginerie
  • Location: 3 George Constantinescu,,Upground building, 5th floor (entrance A) District 2,Bucharest,BUCURESTI,020339,Romania
  • Scuti
Inginerie (EMEA)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Honeywell pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Honeywell pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Honeywell locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?