Aprovizionare marfuri,Achizitii marfa

SALARIUL SE VA DISCUTA IN TIMPUL INTERVIULUI .

BONURI DE MASA,15 lei/zi

TRANSPORT GRATUIT

Sunt interesat de oameni care au experienta in aprovizionarea mai multor produse,cu abilitati de negociere si pentru 1 buc produs,vorbitori de limba engleza,avand un nivel de comunicare foarte bun cu cei din jur si  care stiu sa citeasca un raport de aprovizionare.

CERINTE

Calculator-Word,Excel,Email,Browser.

Experienta in domeniu,pe cumparari de la mai multi furnizori

Reprezinta un avantaj, daca ati lucrat intr-un sistem soft tip ERP

Abilitati de negociere

RESPONSABILITATI:

  • organizarea şi desfăşurarea activităţii de achiziţii marfuri la nivelul companiei;
  • conducerea negocierilor si incheierea contractelor cu furnizorii;
  • introducere comenzi furnizori in sistemul de gestiune;
  • urmarire comenzi;
  • comunicare termene de livrare catre ;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VIC INSERO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VIC INSERO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VIC INSERO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?