Area sales manager

Descrierea si responsabilitatile postului:
•    Vanzare de servicii vulcanizare mobile si anvelope, pentru toate categoriile de autoturisme, camioane si utilaje agro-ind, diverse aplicații de lucru;
•    Identifica si contracteaza potentiali clienti in vederea emiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale
•    Vizite clienți;
•    Prezinta si promoveaza produsele organizației;
•    Urmareste realizarea targetului de vanzari;
•    Intocmeste rapoarte de vanzari;

Cerinte:
•    Experienta in vanzari;
•    Studii medii/superioare;
•    Cunostinte generale in domeniul auto;
•    Abilitati de comunicare verbala si scrisa, relationare si negociere;
•    Cunostinte operare PC, Pachetul Office;

Beneficii:
•    Masina de serviciu, laptop, telefon;
•    Contract perioada nedeterminata;
•    Training tehnic si comercial specializat;
•    Standard de lucru modern;
•    Venituri financiare motivante+bonus in functie de performante.

•    Toate bonificatiile salariale, integral se vor plăti prin sistem bancar.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MADYT AUTOSERV S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MADYT AUTOSERV S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MADYT AUTOSERV S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?