Area sales manager

Descrierea jobului:

- Implicare in realizarea obiectivelor comerciale ale companiei prin managementul teritoriului de vanzari alocat, prin castigarea de clienti noi;
-Comunicarea cu clientii cu privire la serviciile noastre si promovarea acestora;

- Identificarea nevoilor clientilor si propunerea de solutii pentru satisfacerea acestora;

- Realizarea de vizite la clienti, conform normelor comerciale si de vanzari;

- Realizarea targetului de vanzari prin coordonarea echipei de vanzari;

- Propunerea si implementarea unui plan strategic de afaceri pentru a extinde baza de clienti a companiei;

- Realizarea de rapoarte de vanzari si cheltuieli, precum si previziuni realiste catre management;

- Identificarea de noi piete si posibilitati de expansiune.

Candidatul ideal:

  • Limba engleza la nivel mediu;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Experienta de minim 3 ani in vanzari de servicii;
  • Abilitati de comunicare excelente;
  • Persoana proactiva, cu abilitati de persuasiune;
  • Persoana orientata catre client si catre resultat;
  • Persoana cu spirit competitiv;
  • Persoana dinamica si entuziasta;
  • Abilitati de management si spirit de echipa.

Beneficii:

  • Pachet salarial format din salariu fix + bonus din vanzari;
  • Tichete de masa;
  • Masina de serviciu;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Filadelfia Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?