Area sales manager

Candidatul ideal

– ambitios si consecvent
– capacitate de adaptabilitate, flexibilitate
– rezistenta in situatii stresante
– atitudine pozitiva si constructiva
– cu tact si diplomatie
– bune abilitati de comunicare si negociere
– organizat si sistematic
– capacitate de lucru in echipa
– disponibilitate deplasari si munca de teren
– cunostinte PC nivel mediu (MS office Word/Xcel/PP)

Constituie avantaje:
- min 3 ani pe vanzari; cu abilitati de vanzare dovedite, de preferinta in zona serviciilor business to business

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- realizarea targetului
- identificarea si contactarea potentialilor clienti
- identificarea nevoilor clientilor
- promovarea si vanzarea produselor companiei

Beneficii:
- salariu fix + bonus, in functie de realizari
- training profesional

Descrierea companiei

Smart Diesel este o companie care ofera servicii dedicate transportatorilor, romani in principal, atat pe plan intern cat si international. Suntem o companie tanara, cu baze financiare solide si management eficient care introduce in mod inteligent pe piata o noua solutie automatizata de alimentare cu carburant. Serviciile noastre includ carduri de alimentare motorina, carduri taxe de drum, recuperare TVA, toate la preturi competitive si conditii de calitate garantata.

poza-nr-1 (2)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Smart Diesel pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Smart Diesel pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Smart Diesel locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?