Area Sales Manager - Constanta

nespecificat

Candidatul ideal

Pe parcursul celor aproape 25 de ani de existenta, compania noastra client si-a definit si stabilit o viziune clara asupra designului de interior, stabilindu-si o misiune in promovarea celor mai noi tendinte si incurajarea profesionistilor. Acestia au parteneriate cu cele mai importante branduri din industrie, pentru a putea oferi solutii complete de cea mai inalta calitate.

Scop:
Postul a fost creat din nevoia companiei de a dezvolta zona din Constanta alaturi de un expert in vanzari cu abilitati de management.

Descrierea jobului

Obiectivele jobului:
Îndeplinirea planului de vânzãri la nivelul filialei pe canale de vânzare şi pe grupe de produse în condiţiile:

  • respectãrii Politicii de Vânzãri;
  • respectãrii standardelor şi procedurilor interne;
  • încadrãrii în bugetul alocat filialei.

Cerintele jobului:
  • cunoaste potentialul comercial al zonei arondate, identifica clienti noi si oportunitati potentiale;
  • gestionarea comenzilor de la clienti si monitorizarea bunei executari a acestora;
  • monitorizeazã respectarea termenelor contractuale stabilite conform Politicii de Vânzãri între clienţi şi companie
  • se implicã direct in soluţionarea situaţiilor conflictuale sau litigioase;
  • se asigurã ca oferta de produse şi servicii pentru magazin, depozit şi proiecte este în conformitate cu standardele companiei, în ceea ce priveşte structura, preţul, campanii promoţionale, informaţiile oferite clienţilor;
  • implementeazã strategiile şi campaniile promoţionale definite de catre Departamentul Marketing pentru canalele de vânzare;
  • reprezintã compania în comunitatea de afaceri zonalã, pentru îmbunãtãţirea imaginii acesteia;
  • intocmeşte rapoarte lunare de activitate.
Oferta noastra:
  • salariu fix lunar;
  • comision lunar, raportat la realizari;
  • bonus anual;
  • participarea la traininguri nationale si internationale;
  • programul de lucru: Luni-Vineri: 9-18h, doua sambete pe luna: 10-14h.

Delta Studio reflecta pasiunea pentru arta locuirii printr-o oferta ampla de produse de inalta calitate.
Colaborarea cu furnizori de top din intreaga lume asigura o permanenta aliniere la tendintele globale in amenajari interioare, iar atentia fata de spiritul romanesc se manifesta prin parteneriate cu profesionisti locali si dezvoltarea de noi capacitati de productie. In cei peste 20 de ani de la infiintare, Delta Studio s-a implicat in mii de proiecte de design interior, imprimandu-si de fiecare data entuziasmul pentru detalii si executii impecabile.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Delta Studio S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Delta Studio S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Delta Studio S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?