Area Sales Manager - Reprezentant Vanzari

Candidatul ideal

  • Ambitios, organizat, responsabil;
  • Abilitati excelente de comunicare, prezentare si relationare cu clientii si colegii;
  • Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu;
  • Permis categ B;
  • Experienta in vanzarea produselor din lemn ori a materialelor de constructii prezinta avantaj;
  • Absolvent al Facultatii de Constructii Civile, Industriale si Agricole prezinta avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati :

  • Crearea, mentinerea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti in zona alocata;
  • Urmarirea si realizarea planului de vanzari;
  • Viziteaza regulat clientii din zona alocata;
  • Prezinta produsele companiei si ofera solutii in concordanta cu nevoile clientilor;
  • Intocmeste contracte si urmareste desfasurarea lor in conditiile stabilite;
  • Intocmeste rapoarte de activitate cat si despre concurenta.

Beneficii :

  • Masina;
  • Telefon.

Descrierea companiei

Firma Mina Ferwood ofera solutii de cofrat firmelor de constructii dar si produse din lemn pentru producatorii de mobila, producatorii de ambalaje si firmelor de carosari auto.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MINA FERWOOD pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MINA FERWOOD pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MINA FERWOOD locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?