Area Sales Manager

#Angajăm. Area Sales Manager #sales #agribusiness #cv

Responsabilitati:

· Promovarea si vanzarea a marfurilor si serviciilor ce fac obiectul ofertei comerciale;

· Crearea, menținerea și dezvoltarea unui portofoliu de clienți în zona alocată;

· Mentinerea permanenta a relatiei cu clientii existenti pre si post vanzare;

· Cunoașterea produselor companiei, prezentarea acestora și oferirea de soluții în concordanță cu nevoile clienților;

· Gestionarea procesului de consultanta agricola si recomandarea celor mai potrivite solutii pentru fermieri;

Aptitudini si abilitati:

· Experiență în vânzarea de inputuri pentru agricultură minim 2 ani;

· Cunoasterea mediului de afaceri local si sectorial;

· Abilitati excelente de consiliere, vanzare si negociere;

· Adaptabilitate si orientare catre clienti;

· Studiile universitare agronomice reprezinta un avantaj;

· Permis de conducere categoria B;

Instrumente de lucru: mașină de serviciu, laptop/desktop/tabletă, telefon de serviciu;

Oferta noastra:

· Pachet salarial atractiv ;

· Comision din vanzarile realizate;

· Tichete de masa;

· Prime acordate cu ocazia unor sarbatori legale;

· Zile libere pentru evenimente speciale;

Trimite-ne CV-ul tau la adresa de mail : [email protected]

Semar Agro este un jucător activ în piața de agribusiness locala , o companie în creștere, care pune la dispoziția clientilor sai cunoștințe, o gama complexa de servicii și produse contribuind astfel la eficienta afacerii acestora, la reducerea costurilor și implicit la creșterea profitului. #agro

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Semar Agro pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Semar Agro pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Semar Agro locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?