Area Sales Manager

-Cerințe:

- experiență relevantă în vânzări, orientare către rezultate
- capacitate de analiză, sinteză, transmitere corectă a informațiilor
- orientare către client
- puctualitate, responsabilitate, persoană organizată
- abilități de organizare/prioritizare a sarcinilor
- capacitatea de lucru cu termene limită
- atenție la detalii

CV-urile se pot depunde la adresa de email: . Detalii la numărul!

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • dezvoltarea bazei de clienti; negocierea, incheierea si asigurarea executarii contractelor si acordurilor comerciale; organizarea vizitelor la clientii existenti si potentiali;
  • intocmirea de rapoarte zilnice si fise de clienti
  • Realizarea planului de vanzari.
  • Prezentarea si promovarea produselor și serviciilor prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti.
  • Urmărirea incasarea comenzilor

Oferim:

  • salariu atractiv
  • comision din vânzări
  • mediu de muncă plăcut într-o echipă tânără și dinamică
  • posibilitate de dezvoltare a carierei

CV-urile se pot depunde la adresa de email: . Detalii la numărul

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ink Factory pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ink Factory pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ink Factory locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?