Arhitect cu drept de semnatura

Ce ne dorim de la tine:

- sa ai experienta efectiva in domeniu de minim 3 ani

- sa realizezi conceptul 3D pentru proiectele de arhitectura folosind Archicad, 23

- sa corelezi proiectul cu celelalte specialitati (structura, instalatii)

- sa cunosti normativele referitoare la PSI, urbanism

- sa manageriezi proiectul de la A la Z, ceea ce inseamna ca ai abilitati de lider dar esti si un bun teamplayer

- sa ai abilitati foarte bune de comunicare si coordonare atat in echipa cat si in relatia cu clientii/colaboratorii

- sa respecti termenele limita de predare a fiecarei etape

- sa iti doresti sa te dezvolti in permanenta

Responsabilitati

Studierea documentatiilor puse la dispozitie de catre beneficiari/clienti

•             Stabilirea conceptiei optimale a designului, pentru fiecare obiect de constructie

•             Desenarea, proiectarea, redactarea proiectelor in Archicad, 23

•             Optimizarea arhitecturala

•             Intocmirea proiectelor (dupa caz, faza DTAD, DTOE, DTAC, PT, DDE), prin realizarea pieselor desenate si a pieselor scrise (memorii, breviare de calcul etc.)

•             Elaborarea unor studii specifice solicitate prin certificatul de urbanism

•             Intocmirea de materiale de prezentare, simulari

Pasii pentru recrutare

Urmatorul pas ar fi sa ne trimiti un CV, stabilim o intalnire, iar tu vei aduce cu tine un portofoliu de proiecte executate pentru ca noi suntem hotarati sa facem echipa cu vizionarii, pasionatii si cei cu atitudine proactiva.

Daca batem palma, vei avea un pachet salarial negociat la discutia finala, vei beneficia de un pachet ULTRA de servicii medicale Regina Maria, poti promova in cadrul companiei si te vei putea bucura si de bonusuri periodice in functie de performanta. Pe parcurs mai inventam stimulente, pentru ca suntem creativi.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Progis Consulting SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Progis Consulting SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Progis Consulting SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?