Cerinte:

  • Studii superioare absolvent al facultății de Arhitectură cu diplomă de licență si drept de semnatura;
  • Utilizarea programelor de tip: ArchiCAD, AutoCAD sau similar;
  • Cunostinte avansate a programelor din pachetul Office;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Experienta de minim 2 Ani pe un post similar;
  • Capacitate de a identifica soluţii şi de a lua decizii;
  • Abilitatea de a gestiona mai multe  proiecte simultan.

Descrierea jobului

Ca arhitect vei avea urmatoarele responsabilitati:

  • elaborarea documentatiilor tehnico-economice la toate fazele de proiectare;
  • proiectare in domeniul constructiilor civile pentru proiecte de investitii finantate din fonduri publice;
  • asistenta tehnica de specialitate si suport pe parcursul implementarii proiectelor;
  • flexibilitate în soluția oferită pentru sistemul constructiv ales;
  • capacitatea de a lucra într-o echipă dinamică;
  • seriozitate și asumarea răspunderii pentru soluțiile adoptate în proiecte;
  • echipa complete de proiectare in cadrul firmei pentru toate specialitatile;
  • mediu de lucru tânăr, dinamic și profesionist.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Posibilitatea de a lucra cu o echipa profesionista, tanara si dinamica.
  • Pachet salarial motivant, in functie de experienta si performanta.
  • Bonusuri anuale/per proiect in functie de rezultate.

  • Contract pe perioadă netederminată.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CONSTAN CONSTRUCT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CONSTAN CONSTRUCT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CONSTAN CONSTRUCT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?