Biroul de proiectare al . SIGM-HOME PROJECTS . oferă servicii de proiectare şi consultanţă tehnică generală şi completă în domeniul construcțiilor industriale, civile, agricole și speciale. Piaţa pe care îşi desfăşoară activitatea . SIGM – HOME PROJECTS . este localizată în regiunea de Nord – Est a României, respectiv judeţele Iaşi, Bacău, Neamţ, Suceava, Vaslui şi Botoşani. Cautam coleg arhitect cu sau fara drept de semnătura, pentru  colaborare pe termen lung,

Candidatul ideal

  • absolvent al Facultății de Arhitectura cu sau fără drept de semnătura;
  • cunoștințe foarte bune de Arhicad, AutoCAD, MS Office, programe pentru randare (LUMION, 3D MAX, etc.);
  • apreciem seriozitatea, implicarea si atitudinea pro-activa, rapiditatea în execuție, capacitatea de adaptare și integrare în cadrul echipei;
  • cu experiența în realizare de imagini foto-realiste (randări);
  • o persoana organizata, riguroasa, responsabila si capabila de a lucra cu termene limita.
  • abilitați de relaționare și flexibilitate în abordarea problemelor;
  • creativitate, simt spațial, precizie, capacitate de adaptare ușoară la cunoștințe noi.

Responsabilități:

  • realizare măsurători și relevee;
  • întocmirea de concepte și prezentări arhitecturale;
  • realizarea tuturor fazelor de proiectare pentru arhitectura (concept, CU, AVIZE, PAC, PT, DDE);
  • studiul legilor și normativelor pentru proiectare;
  • realizarea listelor de cantități/antemăsurători.
  • realizează proiecte de arhitectura în toate fazele de proiectare, proiecte de urbanism, urmărirea lucrărilor de execuție.

Beneficii:

-mediu de lucru plăcut;

- îndrumare și coordonare permanenta;

- angajare full time, pachet salarial motivant în funcție de experiența și bonusuri de proiect;

- oportunități de dezvoltare profesionala prin participarea la proiecte complexe și variate.

- negociere salariala la interviu.

Te așteptăm sa te alături echipei noastre!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SIGM HOME PROJECTS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SIGM HOME PROJECTS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SIGM HOME PROJECTS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?