RETIM ECOLOGIC SERVICE- lider in colectarea selectivă a deșeurilor angajează:

ARHIVAR

Cerințe:

  • studii medii;
  • atestat arhivar - obligatoriu;
  • experienta in arhivare;
  • experienta in distributie sau curierat reprezinta un avantaj;
  • persoana proactiva capabila sa munceasca in echipa;
  • persoana dinamica;
  • capacitate de organizare si orientare
  • permis de conducere categoria B;

Responsabilități principale:

  • livreaza expeditiile;
  • respecta stadardele de calitate si procedurile de curierat
  • inregistreaza documente
  • arhiveaza sistematic documentele
  • verifica materialele date spre arhivare
  • gaseste rapid documentele depuse in arhiva
  • asigura circulatia informatiei

Beneficii:

  • salariu fix + tichete de masă + al-13-lea salariu;
  • training-uri de pregătire;
  • Contract individual de muncă pe durata nedeterminată

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC RETIM ECOLOGIC SERVICE SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC RETIM ECOLOGIC SERVICE SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC RETIM ECOLOGIC SERVICE SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?