Salar brut
350 - 700 €

Societatea SC EASTEURO FASTIMPEX SRL a fost infiintata in anulbiectul de activitate al societatii este producerea si vanzarea de ansamble de tamplarie din PVC cu geam termopan.

CANDIDATUL IDEAL:
-Studii liceale sau superioare finalizate
-Bune abilitati de comunicare si vanzare
-Cunostinte de limba engleza, minim B1
-Cunostinete de limba germana (constitue un avantaj)
-Competente de operare PC (Word, Excel, Internet)

RESPONSABILITATI:
-Vanzarea produselor
-Mentinerea legaturii cu clientii
-Intocmirea de oferte
-Propunerea de solutii tehnice si consilierea clientilor
-Instintarea clientilor cu privire la termenele de livrare a produselor

BENEFICII:
-Pachet salarial atractiv
Contract de munca full-time
Perioada nedeterminata

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. EASTEURO FASTIMPEX S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. EASTEURO FASTIMPEX S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. EASTEURO FASTIMPEX S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?