Asistent/a utilizare software

Salariu net
2500 RON

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

- cunostinte excel , word ;
- persoana sociabila ;
- persoana dispusa la deplasari;
- persoana dispusa sa acumuleze informatii noi;
- cunostintele contabile reprezinta un avantaj major.

Descrierea jobului

- asistenta telefonica si conectare remote;
- deplasatre la sediul beneficiarului cand situatia o impune (firma asigura transport cu autoturismul firmei ,cazare hotel + diurna);
- crestere salariala in functie de performante si implicare;

Descrierea companiei

- companie intr-o continua dezvoltare;
- furnizor de programe informatice pentru institutii publice;

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sdg Skilled Programs S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sdg Skilled Programs S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sdg Skilled Programs S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?