Asistent Achizitii Food

Cautam asistent achizitii pentru Carne , preparate din carne si congelate  si pentru Bere si bauturi nealcoolice

Responsabilități principale:

  • Actualizarea datelor referitoare la furnizori;
  • Analiza și actualizarea conditiilor de colaborare cu furnizorii;
  • Comunicarea cu furnizorii și colegii din magazine;
  • Urmărirea măsurilor de promovare a vânzărilor în magazine;
  • Participarea la realizarea ofertei speciale și a catalogului de reclamă;

Cerințe:

  • Studii superioare sau medii
  • Cunoştinţe avansate de MS Office:Outlook, Excel, Word
  • Cunoştinţe bune de limba engleză;
  • Gândire organizată, analitică şi flexibilă;
  • Abilităţi de comunicare şi lucru în echipă;

Oferta:

  • Salariu atractiv & tichete de masă;
  • Alte beneficii*: de Crăciun, Paște, zi de naștere, vacanță, asigurare privată de sănătate;
  • Oportunitatea de a lucra intr-o echipă de profesioniști;
  • Oportunități de dezvoltare & oportunitatea de a-ți dezvolta cariera într-o companie multinatională;

*acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de  vechime  în cadrul companiei conform CCM la nivel de unitate

Informare:

 Vă informăm că, prin aplicarea pentru o pozitie în cadrul societății Selgros Cash&Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesati site-ul societății la adresa , secțiunea Cariere.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SELGROS CASH & CARRY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SELGROS CASH & CARRY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SELGROS CASH & CARRY S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?