Asistent Administrare Vânzări

RESPONSABILITĂŢI

  • Urmărirea derulării și administrarea contractelor de vânzare;
  • Suport în pregatirea contractelor de vânzare cumpărare;
  • Suport în pregătirea unor rapoarte legate de administrarea vânzărilor;
  • Administrarea cererilior de transport și a contractelor de demonstrații;
  • Suport pentru echipa de vânzări.

CERINŢE

  • Experiență de minim un an în domeniul administrativ;
  • Cunoștințe medii de operare calculator (MS Office);
  • Cunoștințe medii de limba engleză;
  • Capacitate de muncă în echipă.

PROFIL CANDIDAT

  • Persoană responsabilă, organizată, punctualitate, seriozitate, proactivitate;
  • Atitudine orientată către client, corectitudine profesională, rigurozitate;
  • Abilități excelente de relaționare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IPSO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?