Asistent administrativ

nespecificat

Candidatul ideal

Cautam o persoana energica, deschisa, inteligenta, cu capacitate de invatare rapida si atentie distributiva. Experinta in domeniul juridic constituie un avantaj.
Principala conditie de angajare - disponibilitatea de a utiliza autoturismul personal.
Se vor deconta combustibilul, asigurarea, rovinieta si revizia anuala (calculata de la data angajari).

Descrierea jobului

- activitati caracteristice muncii de secretariat (preluarea-primirea, pregatirea si expedierea de corespondenta, relatii cu publicul, asigurarea conditiilor de protocol pentru invitatii firmei, aprovizionarea firmei cu produse de birotica, papetarie, asigurarea si pastrarea curateniei in sediul firmei, etc).
- gestionarea stocurilor si intocmirea situatiilor necesare conducerii firmei pentru diverse analize.
- participare activa in analizarea diferitelor situatii (monitorizarea, interpretarea datelor, recomandari in privirea imbunatatirii activitatii firmei in scopul indeplinirii planului de dezvoltare anual, etc).
- deplasarea si depunerea-ridicarea de documente in numele societatii in relatii cu diverse institutii publice sau private (banca, ITM, Directia Finantelor Publice, Registrul Comertului, notariat, birou cadastru, Primarie,etc).
- evidenta si gestionare proprietati;
- alte atributii mentionate in fisa postului.