Confidential

Asistent AML

  • Confidential
Salar net
2500 RON

Candidatul ideal

  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Atentie la detalii, rigurozitate;
  • Asumarea deciziilor;
  • Responsabilitate si integritate.
  • Abilitati de comunicare scrise si verbale;
  • Cunostinte bune de utilizare a calculatorului – MS Office (excel, power point);
  • Spirit analitic, abilitati manageriale si dedicat muncii in echipa
Constituie avantaj:
  • Cunostinte in domeniul legislatiei KYC/AML/CTF.
  • Studii superioare (profil juridic).
  • Experienta in domeniul jocurilor de noroc.
  • Experienta OFITER CONFORMITATE KYC/AML

Descrierea jobului

  • Responsabilitati specifice conform legislatiei de Cunoastere a Clientelei si Prevenire si Combatere a Spalarii Banilor si a Finantarii Terorismului, in domeniul jocurilor de noroc-pariuri sportive.
  • Identifica, evalueaza, monitorizeaza şi raporteaza tranzactiile.
  • Analizeaza si prelucreaza tranzactiile utilizand in acest scop instrumente specifice (aplicatii dedicate, rapoarte) cu scopul identificarii si raportarii.
  • Asigura suport unitatilor teritoriale din punct de vedere KYC/AML/CFT,
  • Asigurarea si garantarea confidentialitatii cu privire la clientii societatii.
  • Arhivarea si prelucrarea tranzactiilor electronic si fizic.
  • Participa la actiuni de instruire a angajatilor.

Ești o persoană dinamică, ambițioasă, APLICA ACUM si intra in în echipa noastră unde vei găsi un climat pozitiv de lucru, un ajutor în dezvoltarea profesională ce te va motiva și impulsiona în atingerea standardelor de performanță pe care ți le-ai dorit în carieră

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?