ASISTENT ASIGURAREA / CONTROLUL CALITATII

Candidatul ideal

1. Studii in domeniul industriei alimentare / prelucrarea laptelui / chimiei / analizelor de laborator / asigurarea - controlul calitatii, spre exemplu auditor sau similar.
2. Experienta in industria alimentara, de preferat industria prelucrarii laptelui.
3. Limba engleza - scris si vorbit avansat.
4. Independenta in sensul in care calatoriile frecvente nu vor constitui o problema.
5. Abilitati utilizare computer, cunostinte Microsoft Office, in special Excel.
6. Abilitati de comunicare.
7. Sincer si muncitor, respectand valorile companiei.
8. Capacitate de lucru in perioade de timp diferite (cand este necesar).
9. Spirit de echipa, precum si capacitatea de a lucra si a gandi independent.

Descrierea jobului

Asigurarea si controlul calitatii procesului de productie a branzeturilor.
Inspectia si testarea produselor privind defectele de productie si abaterile de la specificatii.
Discutarea rezultatelor controalelor cu managerul de productie si recomandarea actiunilor corective care se impun.
Rapoarte zilnice privind controale, materiale, neconformitati etc.
Raspunde de identificarea si prelucrarea reclamatiilor interne si externe.
Corespondenta cu clientii si furnizorii pe teme de calitate.
Mentine Sistemele de Management al Calitatii.
Participa la auditurile de calitate.

Beneficii:
- lucrul intr-un mediu atractiv si dinamic;
- card tichete de masa;
- card tichete de vacanta;
- prima de vacanta;
- cadouri de sarbatori, conform CCM;
- bonusuri lunare indeplinire obiective;
- team building anual si training;
- asigurare medicala privata.

Descrierea companiei

Companie cu sediul in Campulung Muscel, judetul Arges, avand capital privat strain (investitie a unui grup danez).
Activam de aproximativ 12 ani in Romania, in domeniul productiei branzeturilor albe.
Valorile Nordex: INDEPENDENTA, DREPTATE, RESPONSABILITATE, PROPRIETATE.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Nordex Food Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Nordex Food Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Nordex Food Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?