Asistent Comercial

Responsabilităţi:

- actualizarea bazei de date de clienti;

- primeste solicitari privind setarea unor atribute in baza de date pe care le opereaza conform procedurilor in vigoare

- mentine legatura cu reprezentantii de vanzari, oferind informatiile necesare in timp util

- realizeaza pontajul pentru departamentul din care face parte

Cerinţe:
- studii superioare
- capacitatea de a lua decizii
- capacitatea de a lucra cu oamenii
- capacitatea de planificare și organizare a activităților
- abilitatea de a lucra în echipă
- deprinderi de comunicare verbală
- cunoştinţe de operare pe calculator ()

Beneficii oferite:
- pachet salarial atractiv
- tichete de masă
- abonament medical la clinică privată de sănătate
- lucru ȋntr-o echipă tȃnără și dinamică

AUTONET IMPORT firma, lider de piaţă ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto, dorim să ne ȋntregim echipa!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AUTONET IMPORT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AUTONET IMPORT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AUTONET IMPORT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?