Confidential

Asistent comercial

  • Confidential

Cerințe:

- Absolvent de studii superioare;

- Bună cunoaștere a limbii române (vorbit și scris);

- Bune cunoștințe de operare PC (MS OFFICE - Word, Excel, Photoshop), navigare internet;

- Cunoaștere limba engleză la un nivel avansat – obligatoriu;

- Cunoștințele de SEO constituie un avantaj;

- Simț tehnic;

- Foarte bune abilități de comunicare și negociere, planificare și organizare, să interacționeze cu placere cu clienții;

- Atitudine pozitivă, pro-activă, seriozitate, flexibilitate, loialitate, corectitudine.

Descrierea jobului:

- Administrare magazin online, editare descrieri produse,prelucrarea imaginilor pentru produse, urcarea acestora pe site, activități de promovare etc.

- Ofertare/consiliere clienți;

- Gestionarea comenzilor de la plasare până la încasarea acestora.

Beneficii:

Mediu de lucru plăcut, destins.

Salariu motivant și bonusuri corelate cu performanța.

Descrierea companiei:
Importul și comercializarea de echipamente pentru industrie.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?