Asistent comercial lb. maghiara Ungaria

Asistent comercial cu cunoștințe de limba maghiara

Desfășurarea activității în Szatymaz (10 km de Szeged)

Responsabilități:

  • Important: nu sunt sarcini de agent de vânzări!

  • Prelucrarea comenzilor sosite de la parteneri și sarcinile administrative aferente

  • Menținerea contactului cu partenerii (telefonic și prin e-mail)

  • Colaborarea cu alte departamente (producție și logistică)

Cerințe:

  • Minim studii medii

  • Bune cunoștințe a limbii române

  • Cunoștințe bune de operare PC

  • Punctualitate, precizie

Avantaje:

  • Experiență în domeniul comerțului

  • Experiență în activități administrative

De ce merită să lucrezi la noi:

  • Oferim oportunitatea de a avansa

  • Mediu de lucru la nivel occidental

  • Posibilitatea unei cariere pe termen lung

  • Echipă tânără și dinamică

  • Evenimente corporative lunare

Beneficii oferite:

  • Contribuție la cheltuieli de deplasare la locul de muncă (Szatymaz)

  • Vineri lucru prescurtat

  • Salariu crescător

  • Plata salariului în a doua zi lucrătoare a lunii

  • Bonus de Crăciun

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CE Glass Zrt. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CE Glass Zrt. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CE Glass Zrt. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?