Asistent comercial sedentar

Salar brut
950 - 1200 €

Cerinte:

  • Abilitati de comunicare, organizare si prioritizare;
  • Atitudine pozitiva, capacitatea de a stabili relaţii interpersonale;
  • Studii medii sau superioare;
  • Experienta: minim 2-5 ani – resprezinta un avantaj;
  • Persoana organizata si atenta la detalii;
  • Precizie si rapiditate in prelucrarea datelor si intocmirea documentelor;
  • Cunostinte foarte bune de operare PC;
  • Cunostinte de engleza la nivel avansat;

Responsabilitati:

  • Comunicare interna si externa;
  • Verificare comenzi cu avize de insotire marfa, CMR;
  • Verificare documente confirmate;
  • Intocmire facturi proforme;
  • Intocmire facturi si avize de insotire marfa aferente livrarilor efectuate de societate;
  • Intocmire Note de receptii (NIR);
  • Verificare stoc faptic cu stoc scriptic;
  • Urmarirea comezilor;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii si furnizorii telefonic si prin email din punct vedere al documentelor intocmite/primite;
  • Rapoarte specifice in legatura cu livrarile si achizitiile societatii.
  • Deconturi;

Beneficii:

  • Program de lucru de luni – vineri;
  • Se ofera tichete de masa si telefon de serviciu;
  • Pachet salarial motivant corelat cu experienta;
  • Tichete de masa;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Yellow Fresh Fruits SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Yellow Fresh Fruits SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Yellow Fresh Fruits SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?