ASISTENT COMERCIAL

IMPRO Srl este producator de panouri sandwich, sisteme de invelitori metalice de acoperis, fatade si solutii de sistem pentru constructii industriale si civile.

Marca Impro este prezenta pe piata romaneasca din anul 2009. Astazi ne dezvoltam pe arena internationala in colabolare cu renumitul producator de solutionari de constructii BLACHPROFIL 2.

Impro inseamna: o experienta de multi ani pe piata, o productie realizata la o mare precizie cu ajutorul unor tehnologii inovatoare, o gama larga de produse.

Adresa: DN, km 8+550 m, Parc industrial Incontro, Timisoara .

RESPONSABILITATI:

- procesare cereri, comenzi si facturi vanzare prin introducere in sistemul de gestiune al companiei;

- verificarea/urmarirea comenzilor si pregatirea lor pentru expeditie;

- furnizarea de informatii reprezentantilor de vanzari zonali: situatii comenzi, stocuri materii prime ,situatii livrari;

- asigura suport reprezentantilor de vanzari si ii ajuta in procesul de vanzare;

- asigura suport clientilor oferind informatii despre disponibilitate, gama, specificatii, documente necesare;

CERINTE:

- studii medii sau superioare incheiate;

- cunoastinte de limba engleza;

- limba sarba sau maghiara reprezinta un avantaj;

- cunostiinte bune operare PC ( Pachet Office, Outlook);

- persoana sociabila, comunicativa, activa, dinamica si organizata, capabila sa lucreze in echipa;

-experienta in sectorul constructii prezinta un avantaj;

BENEFICII:

- un mediu de lucru modern şi dinamic;
- salariu motivant;

-tichete de masa;

- posibilitate de dezvoltare profesionala;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IMPRO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IMPRO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IMPRO S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?