Cerințe esențiale:

  • Studii superioare economice, preferabil contabilitate;
  • Cunoştinţele de lucru cu SAP prezintă un avantaj;
  • Capacitate de analiză şi orientare spre a găsi soluţii într-un timp scurt;
  • Abilităţi de organizare, atenţie la detalii, bune abilităţi sociale şi de comunicare;
  • Comportament etic şi confidenţialitate;
  • Abilități PC (Excel) – nivel avansat;
  • Limba engleză – Nivel mediu.

Principalele Responsabilități:

  • Primește şi verifică facturile pentru bunurile primite;
  • Verifică tranzacţiile conform cu procedurile şi politicile financiare;
  • Pregătește facturile pentru introducerea în sistem;
  • Introducerea în sistem a facturilor pentru plată;
  • Procesarea rapoartelor după introducerea în sistem – fişa furnizorului şi alte rapoarte;
  • Analiza recepţiilor fără factură din SAP.

Beneficii:

  • Beneficii medicale gratuite în rețeaua Regina Maria.
  • Tichete de masă.
  • Tichete cadou (Paște, Crăciun, 1 iunie).
  • Primă de Crăciun.
  • Alte beneficii (Bookster, 7card, diverse reduceri la servicii de telefonie mobilă etc).
  • Transport gratuit.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Delphi Technologies România pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Delphi Technologies România pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Delphi Technologies România locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?