Asistent contabilitate

SALARIUL SE VA DISCUTA IN URMA INTERVIULUI

BONURI MASA 15LEI/ZI

TRANSPORT GRATUIT

PROGRAM LUCRU:L-V 9-17

CANDIDATUL IDEAL:

Pentru a avea rezultate deosebite in aceasta pozitie, trebuie sa aveti studii contabilitate .

  • atitudine proactiva, abilitati excelente de comunicare si relationare, bun organizator, spirit de echipa
  • experiență anterioară într-un post similar .
  • cunoștințe de legislație financiar - contabilă și fiscală .
  • cunostinte operare Pachetul Microsoft Office:(Word, Excel, Power Point)
  • cunostinte program de contabilitate, salarizare, gestiune comerciala si imobilizari

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

  • intocmirea si arhivarea documentelor justificative si ale registrelor contabile conform cu legislatia in vigoare
  • Cerinte :
    - cunostinte in domeniul contabilitatii ;
    - cunostinte Microsoft Office ;
    - spirit analitic ;
    - capacitate organizare .

    Descriere job :
    - introducere facturi ;
    - operare extrase de cont ;
    - emitere facturi ;
    - emitere bonuri de consum ;
    - note de transfer intre gestiuni ;
    - rapoarte de transare marfa , etc .

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VIC INSERO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VIC INSERO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VIC INSERO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?