Asistent de farmacie

Logo Anca Farm

Candidatul ideal

· Studii superioare de specialitate finalizate : Facultate / Scoala postliceala asistenti farmacie
· Aviz de libera practica si certificat de membru vizat anual de Colegiul Farmacistilor din Romania / OAMGMAMR
· Cunostinte de operare pe calculator;
· Capacitate de a empatiza cu pacientii
· Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
· Atentie, responsabilitate, corectitudine.

Descrierea jobului

Toate activitatile specifice domeniului de activitate si profesiei de asistent de farmacie.
Atributiile vor fi discutate punctual, la interviu si in perioada premergatoare angajarii.

Beneficii
· Pachet salarial atractiv;
· Posibilitatea de a lucra într-un mediu placut, intr-o echipa de top;
· Instruire continua la locul de munca.

SC ANCA FARM SRL este un lant local de farmacii, ce functioneaza din vara anului 2000. Sunt 4 farmacii amplasate in 4 puncte strategice din oras. Farmacia s-a evidentiat pe piata farmaceutica din Botosani prin servicii prompte si de calitate, la preturi mici. Deasemenea, farmacia este dotata cu laborator de preparare retete Magistrale sau Oficinale, in urma, recomandarilor dnei. Dr. Farm. Anca Boldea.
Prin multa munca, farmacia a reusit sa aduca si sa creeze oferte si promotii atractive pentru pacientii nostri, a extins si completat actul terapeutic prin prepararea de noi retete.
De mai bine de 5 ani, dezvolta si aduce inovatie in ce priveste produsele homeopate pe baza de uleiuri esentiale, din zona Moldovei dar si la nivel national si chiar international, prin participari la diverse targuri si simpozioane din domeniu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC ANCA FARM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC ANCA FARM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC ANCA FARM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?