Asistent decontare/raportare - Departament Tehnic

Grupul Transilvania Construcţii  a  devenit de-a lungul timpului una dintre cele mai respectate şi de succes companii de pe piaţa construcţiilor clujene. In prezent functionam ca si companie de dezvoltari imobiliare si investitii imobiliare .

Cautam colegi care sa se alature echipelor noastre din Cluj Napoca pe postul de asistent decontare /raportare in cadrul departamentului tehnic al companiei.

Responsabilitati:

◼ Intocmeste bugetele de executie

◼  Intocmeste situatii de lucrari
◼ Verifica situatii de lucrari primite de la Subcontractori
◼ Intocmeste diferite rapoarte periodice de productie

◼ Realizeaza grafice de executie, analize de pret,
◼Participa la detalierea anexelor tehnice ale contractelor semnate si asigura suport tehnic

Candidatul ideal:
✔ Absolvent de studii superioare in domeniul tehnic/constructii
✔ Experienta pe un post similar de minimum 1-2 an
✔ Foarte buna capacitate de organizare si abilitati de lucru in echipa;

✔ Atentie la detalii, auto-organizare;
✔ Bune abilitati de comunicare
✔ Foarte bune cunostinte pachet Microsoft Office
✔ Cunostinte AutoCad si Microsoft Project - constituie avantaj.

Recompense si beneficii

• oportunitatea contribuţiei la proiecte de anvergura
• pachet salarial atractiv + tichete de masa

• abonament medical in reteaua private de sanatate Regina Maria

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. TRANSILVANIA CONSTRUCTII S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. TRANSILVANIA CONSTRUCTII S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. TRANSILVANIA CONSTRUCTII S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?