Asistent depozit

Beijer Ref Romania este o companie cu capital suedez, lider european in distributia de echipamente si materiale frigorifice
Pentru depozitul Bucuresti se cauta lucrator gestionar/asistent depozit

Responsabilitatile acestuia sunt:

-livrare marfa in Bucuresti si imprejurimi

-descarcarea si incarcarea marfii din/in mijloacele de transport;
-operatiuni de manipulare, sortare, aranjare marfa

-pregatire comenzi conform documentelor
-pregatirea coletelor (impachetare, sigilare, infoliere) pentru expeditiile zilnice, transportatori sau curier, conform documente
-colaborarea in cadrul activitatilor din depozit
-pastrarea ordinii si curateniei in depozit si zonele adiacente;

Cerinte:

-permis categoria B  obligatoriu, experienta conducere camioneta 3,5 tone reprezinta un avantaj
-persoana responsabila si serioasa, capabila sa lucreze in echipa
-disponibilitate la efort fizic mediu
-fara antecedente penale
-atentie la detalii (diferentierea sortimentelor)
-cunostinte de operare stivuitor - reprezinta un avantaj
-preferabil minima experienta intr-un depozit
-cunoştintele minime calculator

Se ofera pachet salarial avantajos si tichete de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BEIJER REF ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BEIJER REF ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BEIJER REF ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?