Asistent Executiv

Salar net
unspecified

Candidatul ideal

  • Abilități excelente de organizare, multi-tasking și prioritizare in relatia directa cu colaboratorii, clientii, furnizorii, diverse institutii.
  • Abilitatea de a lucra independent dar și ca parte a unei echipe.
  • Proactivitate, focus pe solutii si nu pe probleme, atitudine pozitivă, flexibilitate;
  • Abilitatea de a comunica clar, concis și convingător atât verbal, cât și în scris;
  • Nivel ridicat de profesionalism și discreție.
  • Studii superioare;
  • Experienta intr-o pozitie similara (de preferat)
  • Cunostinte de limba engleza;
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Descrierea jobului

  • Organizarea diverselor intalniri cu furnizori/clienti/institutii;
  • Participarea la intalniri si pregatirea diverselor documente;
  • Coordonarea activitatilor zilnice;
  • Colecteaza date si intocmeste diferite rapoarte/situatii;
  • Managementul bugetului - proiecte, cheltuieli;
  • Gestioneaza facturi, situatii plati;

SC Imo Active SRL si-a inceput activitatea in anul 2016. Suntem o echipa mica, dinamica focusata pe performanta.
Locul 2 in Top Afaceri Romania Microintreprinderi, localitatea OTOPENI, Dezvoltare (promovare) imobiliara.