Asistent farmacie - Bacau

Profil candidat:
- Studii de specialitate finalizate (Școala Postliceală de Asistenți de Farmacie);
- Experiența pe o poziție similară reprezintă avantaj;
- Aviz de liberă practică;
- Cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu;
- Bune abilități de comunicare;
- Amabilitate și empatie față de pacienți;
- Integritate și etică profesională.

Responsabilități:
- Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea OTC-urilor și potențialele riscuri/efecte adverse;
- Este responsabil de conservarea și eliberarea produselor parafarmaceutice;
- Participă la verificarea, monitorizarea stocurilor și recepționarea produselor.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța;
- Tichete de masă;
- Bonus de performanță corelat cu obiectivele;
- Oportunitatea de a te dezvolta prin acces la training-uri de servicii, vânzări și de produs;
- Mediul de lucru stabil, plăcut și dinamic.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FARMACIILE DONA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FARMACIILE DONA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FARMACIILE DONA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?