Asistent Farmacie Timisoara, Sacele, Sf. Gheorghe

Asistent Farmacie - Timisoara, Cluj-Napoca, Sacele, Sf. Gheorghe, Tg. Secuiesc

Profil candidat:
• Studii de specialitate finalizate (Școala Postliceală de Asistenți de Farmacie);
• Experiența pe o poziție similară reprezintă avantaj;
• Aviz de liberă practică;
• Cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu;
• Bune abilități de comunicare;
• Amabilitate și empatie față de pacienți;
• Integritate și etică profesională.

Responsabilități:
• Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea OTC-urilor și potențialele riscuri/efecte adverse;
• Este responsabil de conservarea și eliberarea produselor parafarmaceutice;
• Participă la verificarea, monitorizarea stocurilor și recepționarea produselor.

Beneficii:
•  pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța
• bonus de performanță lunar în baza rezultatelor obținute
• tichete de masă
• tichete cadou oferite cu ocazia sărbătorilor de Paște și Crăciun
• decontarea cotizației anuale la Colegiul Farmaciștilor
• asigurare privată de sănătate odată cu atingerea pragului de vechime în companie
• card de reducere în farmaciile Dona
• abonament Bookster, 7 Card
• oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul unuia dintre cele mai mari lanțuri de retail farmaceutic
• acces la training-uri de specialitate și interes profesional
• acces gratuit la cursuri anuale cu credite EFC obligatorii
• pachet Bun venit în Dona

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FARMACIILE DONA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FARMACIILE DONA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FARMACIILE DONA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?