Asistent Farmacie Tulcea

Profil candidat:

  • Studii de specialitate finalizate (Școala Postliceală de Asistenți de Farmacie)
  • Experiența pe o poziție similară reprezintă avantaj
  • Aviz de liberă practică
  • Cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu
  • Bune abilități de comunicare
  • Amabilitate și empatie față de pacienți
  • Integritate și etică profesională

Responsabilități:

  • Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea OTC-urilor și potențialele riscuri/efecte adverse
  • Este responsabil de conservarea și eliberarea produselor parafarmaceutice
  • Participă la verificarea, monitorizarea stocurilor și recepționarea produselor

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța
  • Bonus de performanță lunar în baza rezultatelor obținute
  • Tichete de masă
  • Tichete cadou oferite cu ocazia sărbătorilor de Paște și Crăciun
  • Decontarea cotizației anuale
  • Asigurare privată de sănătate odată cu atingerea pragului de vechime în companie
  • Card de reducere în farmaciile Dona
  • Abonament Bookster, 7 Card
  • Oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul unuia dintre cele mai mari lanțuri de retail farmaceutic
  • Acces la training-uri de specialitate și interes profesional
  • Acces gratuit la cursuri anuale cu credite EFC obligatorii

Te asteptam cu un pachet de Bun venit în Dona! Trimite CV-ul tău la adresa: .

Fiecare candidatură va fi tratată cu discreție. Apreciem interesul și mulțumim tuturor candidaților, însă doar cei care îndeplinesc cerințele din anunț vor fi contactați. Vă mulțumim!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FARMACIILE DONA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FARMACIILE DONA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FARMACIILE DONA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?