Asistent Farmacist Sensiblu/Dr.Max - Timisoara

nespecificat

Candidatul ideal

- Studii de specialitate finalizate (Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie);
- Experienta minim 6 luni in farmacii cu circuit deschis - constituie avantaj;
- Aviz de Libera Practica validat 2020
- Abilitati de relationare si comunicare.

Descrierea jobului

- Ofera suport pentru operatiunile curente din farmacie;
- Participa la derularea campaniilor promotionale;
- Controleaza stocurile (evidenta numerica, termene de valabilitate etc.);
- Face propuneri privind completarea stocului de medicamente;
- Participa la inventare.

Daca inca nu te-am convins sa aplici, iti mai spunem ca, in grupul A&D Pharma - Dr. Max, cel mai mare jucator cheie pe piata europeana, suntem peste 5000 de angajati, inspirati de viziunea unei lumi in care oamenii vor fi mai sanatosi si vor trai mai bine. Si credem cu tarie, ca facand lucrurile corect si cu pasiune, vom reusi sa ne indeplinim misiunea: aceea de a fi aproape de oameni si de a le oferi rapid solutii reale la nevoile zilnice legate de sanatate. Mai multe despre noi poti afla accesand site-ul: www.drmax.ro