Asistent financiar contabilitate

Candidatul ideal

Studii medii/superioare
Permis auto
Limba engleza nivel mediu
Experienta in contabilitate primara si gestionarea unei baze de date

Atentie la detalii, la cifre, eficienta in indeplinirea sarcinilor

Abilitati utilizare pachet Office (Word, Excel, Outlook)
Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare, planificare si lucru in echipa
Amabilitate, seriozitate, profesionalism

Descrierea jobului

  • desfasoara activitati caracteristice muncii de contabilitate (preluarea-primirea si inregistrarea documentelor contabile, indosariere si arhivare documente, redactare si completare documente interne, inregistrare date in program etc)
  • operarea documentelor contabile (delegatii, deconturi, dispozitii de plata, registru de casa angajati, etc)
  • operarea facturilor primite/ emise
  • suport pentru centralizare inventare
  • suport department HR
  • intocmeste situatii necesare conducerii firmei pentru diverse analize
  • participa activ in analiza diferitelor situatii (monitorizarea, interpretarea datelor, etc)
  • asigura actualizarea bazei de date in program
  • alte atributii mentionate in fisa postului

Oferim:

Un loc de munca interesant si plin de provocari intr-un mediu profesionist si tanar cu posibilitati reale de avansare.
Pachet salarial atractiv, tichete de masa, telefon, transport/ decontare transport.

Descrierea companiei

Societate infiintata in 1999 si licentiata in domeniul sistemelor de securitate pentru a desfasura activitati precum: proiectare sistemelor de securitate, instalare sisteme de de detectie si avertizare la efractie, supraveghere video, control acces si pontaj, de detectie si avertizare la incendiu, date-voce, service si mentenanta la sistemele instalate. In prezent, in cadrul societatii isi desfasoara activitatea un numar de peste 140 de angajati.
Construind o retea de clienti prin cele doua puncte de lucru, Cluj-Napoca si Bucuresti, si prin echipele de interventie tehnica zonale din localitatile Timisoara, Baia-Mare,  Oradea, Alba-Iulia, Craiova, Brasov, Sibiu, Constanta, Galati, Bacau, Ploiesti , Iasi si Suceava societatea poate aborda proiecte cu acoperire locala si nationala. Seriozitatea si profesionalismul de care am dat dovada in acesti ani de activitate precum si bogata experienta acumulata sunt confirmate de pachetul nostru larg de clienti.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ADVANCE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ADVANCE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ADVANCE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?