Profilul candidatului ideal:

  • Absolvent studii superioare;
  • Experienta in domeniul achizitiilor publice constituie un avantaj;
  • Abilitati excelente de comunicare, negociere si lucru in echipa;
  • Promptitudine, atentie la detalii, organizare si planificare;
  • Cunostinte operare PC, cu precadere MS Office Excel/Word – nivel mediu;
  • Capacitatea de analiza si sinteza;
  • Lucrul cu cifre, autonomie si orientare catre rezultate;

Responsabilitati principale:

  • Intocmirea documentatiei in vederea participarii la licitatiile publice;
  • Participarea efectiva la licitatii electronice;
  • Asigurarea bunei desfasurari a licitatiilor;
  • Coordonarea si mentinerea legaturii cu persoanele de referinta in ceea ce priveste activitatea de licitatii din cadrul companiei, in vedere obtinerii tuturor documentelor necesare si in termenul indicat;
  • Urmarirea si centralizarea rezultatelor la procedurile la care s-a participat;
  • Efectuarea corespondentei cu unitatea contractanta si cu furnizorii pentru o buna derulare a contractelor incheiate;
  • Urmarirea restituirii garantiilor.

Beneficii:

  • Mediu de lucru intr-o retea de retail si logistica farmaceutica cu acoperire nationala, in care punem pret pe cooperare si colaborarea dintre colegi;
  • Reduceri substantiale la branduri din portofoliul de produse proprii si exclusive;
  • Zile libere suplimentare in functie de vechimea in munca;
  • Oferte speciale din partea colaboratorilor noștri;
  • Asigurare medicala la unul din cei mai mari furnizori de servicii medicale;
  • Platforma de e-learning si acces gratuit la Bookster.

Despre A&D Pharma – Group:

       Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea! Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

       Cu peste 25 de ani de experienţă în piaţă, A&D Pharma, parte a Group, este unul dintre cele mai mari şi dinamice grupuri farmaceutice din România, care oferă servicii integrate de import, distribuţie şi retail. Prin intermediul fundaţiei din grup – Fundaţia Sensiblu, A&D Pharma Group dezvoltă şi susţine programe de responsabilitate socială.

       Astăzi, A&D Pharma operează prin doua linii de business în România Mediplus, şi Sensiblu.

       Mai multe informaţii pe:

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are A&D Pharma - Dr.Max Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?