Asistent Logistica, companie farmaceutica

Expand Health Romania angajeaza Asistent Logistica pentru o companie din industrai farmaceutica.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate;
  • 1-2 ani experienta pe o pozitie asemanatoare;
  • Capacitate dе analiza si sinteza;A
  • Abilitati dе prezentare, comunicare si coordonare;
  • Abilitati organizatorice;
  • Bune abilitati utilizare Microsof Office (Word, Excel);

Responsabilitati:

  • Oferirea de suport managerului logistic;
  • Asigurarea relatiei cu furnizorii;
  • Introducerea marfii pe stoc in baza documentelor de intrare si urmarirea acesteia;
  • Intocmirea rapoartelor solicitate de managerul de departament;
  • Completarea documentației relevante;
  • Monitorizarea produselor;

Beneficii

  • pachet salarial motivant;
  • traininguri de pregatire profesionala;
  • dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale;

Expand Health, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, este prezenta in Romania din 1999. Cartea de vizita Expand Health Romania este impresionanta si reuneste companii farmaceutice multinationale prezente in Romania, si companii autohtone in plina expansiune.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EXPAND HEALTH ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EXPAND HEALTH ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?