Asistent Manager (atributii administrative si juridice)

Salar net
3000 RON

Candidatul ideal

Se iau in considerare doar persoanele ce completeaza mini interviul online aferent acestui JOB.

Candidatul ideal:
Organizata, deschisa sa inveti lucruri, sa comunici bine, sa poti sa lucrezi bine cu oamenii, flexibila, sa reusesti sa responsabilizezi pe cei cu care discuti in a face activitatile in timpul necesar. Cu experienta in administrarea propriei afaceri, absolventa de drept, experienta in consiliere juridica.

Descrierea jobului

Ce ai de facut:
- de rezolvat task-uri administrative zilnice
- cautarea de informatii pe diverse aspecte si prezentarea catre ownerul companiei
- reprezentarea societatii in intalniri (vanzare, administrative, etc)
- urmarirea indeplinirii anumitor puncte cheie din business
- rezolvat / urmarit orice altceva ce are nevoie businessul
- raportare zilnica a stadiului tuturor activitatilor
- pune in practica si reprezinta interesul proprietarului

Descrierea companiei

De ce CIT Grup?

Grupul de firme pentru care iti vei desfasura activitatea are in acest moment activitati:
Imobiliare (vezi pe facebook 700 Office, Dumbravita office)
Activitati Recreative & Turism (vezi pe facebook "La Bunicu")
IT Hardware (vezi www.citgup.ro)