Asistent Manager

Salariu net
3000 RON

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Clarimar Impex SRL este o companie focusata pe exploatarea rocilor magmatice. Datorita dezvoltarii rapide, afacerea cauta un candidat care sa beneficieze de urmatoarele atributii:

  • Diploma de facultate tehnica relevanta industriei sau business&management
  • Abilitatea de a comunica eficient in scris is verbal
  • Abilitatea de a invata procese interne rapid
  • Abilitatea de a invata tehnologie hardware si software rapid
  • Abilitatea de a planifica, controla si completa activitati interne cu scopul de a contribui la obiectivele companiei
  • Rabdare, organizare, adaptabilitate, atentie la detalii, eficacitate tehnologica

Descrierea jobului

  • Denumire department: Conducere si Administrare
  • Denumire post: Asistent Manager
  • Responsabilitati:
    • A forma relatii de munca cu toate serviciile si entitatile functionale care prezinta o influenta asupra afacerii
    • A raspunde de evidenta financiara
    • A produce si arhiva documente la indrumarea Managerului
    • A respecta normele de munca emise de institutiile reglementatoare ale industriei si monitorizare in legatura abilitatilor altor angajati de a respecta aceleasi norme
    • A semna documente, modifica si completa pe baza trainingului oferit de Manager
    • A raspunde de relatiile cu clientii, incasari si plati necesare
    • A prospecta piata cu scopul de a atrage noi clienti
    • A raspunde de organizarea inventarului
    • A examina regularitatea, conformitatea si legalitatea operatiunilor pentru a elimina risipa de resurce interne
    • A pastra confidentialitatea datelor interne
    *Actualizarea atributiilor se va face in functie de modificari organizatorice
    ​*Procesul de recrutare este online initial, pe platforma Zoom
    *Perioada de proba se plateste (negociabil) lunar - 2000 RON

    Clarimar Impex SRL face parte din industria Exploatarii Mineralelor Non-Metalice.

    Cultura interna a companiei este una de dezvoltare continua pe baza ajutorului reciproc pentru a asigura loialitatea catre a atinge scopurile organizationale, dar si pentru asigurarea bunastarii angajatilor.

    Întrebări frecvente

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Clarimar Impex SRL pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Clarimar Impex SRL pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are SC Clarimar Impex SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?