Asistent Manager Bilingv Engleza & Franceza

nespecificat

Candidatul ideal

- Studii superioare, profil Limbi Straine sau Comunicare;
- Competente lingvistice: Franceza si Engleza – nivel avansat;
- Bune cunostinte de operare PC MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
- Experienta in domenii care au implicat comunicare si relationare, constituie un avantaj;
- Atitudine orientata catre Client, reactivitate, precizie, atentie la detalii, gandire structurata, spirit de analiza si sinteza;
- Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare, curiozitate intelectuala, creativitate, initiativa si autonomie, flexibilitate si rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Intr-un context international trilingv român, francez, englez :

- Asigura activitatea de secretariat la nivelul diverselor entitati Client ale Grupului Renault;
- Asista Managerul in realizarea sarcinilor sale, folosind cunostinte aprofundate de secretariat si gestiune administrativa;
- Aplica proceduri in activitatea sa, contribuie la buna perceptie a imaginii sectorului, cunoaste bine societatea ;
- Asigura interfata dintre entitatile Client ale Grupului Renault si diverse alte sectoare de activitate.

Să te alături Groupe Renault România înseamnă să faci parte dintr-o echipă de peste 18.000 de colegi alături de care îți poți pune amprenta pe oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Te aşteptăm în echipa noastră mobilă, conectată și autonomă să punem lumea în mișcare și să conturăm viitorul automobilului.

#MOVEOURWORLDFORWARD

Prin aplicarea la posturile disponibile, entitățile Renault Romania prelucrează datele dumneavoastră cu caracter personal furnizate prin CV, în scopul recrutării. Pentru informarea dvs. completă și transparentă, înainte de a aplica, vă rugăm să luați la cunoștință Politica de confidenţialitate privind protecţia datelor personale în scop de recrutare și selecție accesând link-ul: https://www.gruprenault.ro/politica-privind-cadrul-general-de-protectie-datelor-cu-caracter-personal-groupe-renault-romania

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Groupe Renault Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Groupe Renault Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Groupe Renault Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?