SC RAP INSTAL ,angajeaza Asistent manager.

Cerintele candidatului:

  • Studii medii/superioare
  • Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;

-  Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu ( scris, citit - cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj);

  • Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express), Navigare Internet;
  •  Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
  • Fluenţă verbală;
  •  Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
  • Loialitate şi confidenţialitate;

Descrierea postului:

  • Organizează întalniri de afaceri sau diverse evenimente/protocol ;
  • Redactează documente, rapoarte, informări, comunicări generale;
  •  Înregistrarea documentelor externe primite prin fax, e-mail, delegaţii;
  •  Înregistrarea documentelor interne (adeverinţe, memo-uri) şi distribuirea lor către departamentele respective;
  •  Menţinerea relaţiilor cu furnizorii (papetărie, telefonie mobilă, etc.);
  •  Traduceri;

Pachet salarial/beneficii:

  •  Pachet salarial atractiv;
  •  Telefon de serviciu;
  •  Posibilităţi reale de promovare;
  •  Mediu de lucru plăcut şi profesionist;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. RAP INSTAL S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. RAP INSTAL S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. RAP INSTAL S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?